ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 10:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program
forum sohbet oyun basliklari
   `İyi ki varsın Eren!` demek... Kesişme...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurrosH

HurrosH resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2022 Per 02:51:10      `İyi ki varsın Eren!` demek... Kesişme...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Mustafa Uslu ve TRT ortaklığı ile yapılmış, tamamen politik bir filmdir. Şu pandemi döneminde bile 2 milyon`dan fazla izlenmiştir.

Yapımcının, Naim, Ayla, Müslüm, Türk işi dondurma, Çiçero ve İyi ki varsın Eren gibi filmleri, toplumun duygularını sağarak daha çok kazanma çabasıdır.

"İyi ki varsın Eren" demek, duyguları suistimal etmek, Eren üzerinden prim yapmak, Eren üzerinden daha çok para kazanmak değildir. 15 yaşında iğrenç ideolojilere kurban gitmiş bir çocuğun öyküsü üzerinden para kazanmak etik değildir. Ve ne yazık ki 2 milyon`dan fazla insan Eren`i kalbinde taşımakla yetinmeyip, Eren üzerinden birilerinin servetine servet kattı.

LaL

LaL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip plus oyun sohbet linkivip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2022 Per 13:27:35sohbet oyun linki

Bu film çekilirken Trabzon Maçka`daydım. Film ekibiyle aynı otelde kalıyorduk, set ekibinden bayağı bir kişiyle tanışıp sohbet ettim. Böyle gereksiz bir bilgiyi de paylaşayım. "Ünlü" birilerini tanımakla şahsiyet buluruz ya, o bakımdan yani  

HurrosH

HurrosH resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2022 Per 13:42:46sohbet oyun linki
LaL :

Bu film çekilirken Trabzon Maçka`daydım. Film ekibiyle aynı otelde kalıyorduk, set ekibinden bayağı bir kişiyle tanışıp sohbet ettim. Böyle gereksiz bir bilgiyi de paylaşayım. "Ünlü" birilerini tanımakla şahsiyet buluruz ya, o bakımdan yani  

Bu benim bakış açımı değiştirmedi sisdırım. 
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir